Tenis

Tenis

ĐOKOVIĆ OSVOJIO MELBURN

Novak Đoković je apsolutni kralj Melburna! Naš as je u finalu očitao lekciju Rafaelu Nadalu i u tri seta ga ubedljivo pobedio - 6:3, 6:2, 6:3, za rekordnu sedmu titulu na Australijan openu, i to posle dva sata i četiri minuta igre!

Detaljnije
Tenis

Nole počistio Puja sa terena za manje od sat i po

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković ekspresnom pobjedom nad Francuzom Lukom Pujom plasirao se u finale prvog Gren slema sezone – Australijan opena.

Detaljnije
Tenis

Đoković u polufinalu Australijan opena

Novak Đoković je u polufinalu Australijan opena, nakon što je Kei Nišikori predao meč.

Detaljnije
Tenis

Đoković pobjedom strartovao na AO

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković savladao je Amerikanaca Mičela Krugera u prvom meču na Australijan openu 2019. Đoković je Krugera pobijedio rezultatom 6:3, 6.2, 6:2

Detaljnije
Tenis

Tipsarević se vratio pobedom posle godinu i po dana!

Srpski teniser Janko Tipsarević vratio se pobedom posle skoro godinu i po dana na egzibicionom turniru Kujong klasik.

Detaljnije
Tenis

Đoković za prvo finale u 2019. godini

Srpski teniser Novak Đoković od 16 časova igra prvi polufinalni duel ATP turnira 250 u Dohi protiv Španca Roberta Bautista Aguta. Protivnik u potencijalnom finalu biće bolji iz meča Marka Čekinata i Tomaša Berdiha.

Detaljnije
Tenis

SRPSKI AS PONOVO U AKCIJI

Prvi teniser svijeta Novak Đoković u petak startuje na egzibicionom turniru u Abu Dabiju polufinalnim mečom protiv pobjednika današnjeg duela između Rusa Karena Hačanova i Austrijanca Dominika Tima.

Detaljnije
Tenis

Od danas, Djoković prvi na ATP listi!

Iako je poražen od Karena Hačanova u finalu Mastersa u Parizu, Novak Đoković od danas ima značajnu prednost u odnosu na Rafaela Nadala.

Detaljnije
Tenis

Srpski as osvojio US Open

Novak Đoković je novi vladar Njujorka! Srpski as je osvojio US Open savladavši u finalu Huana Martina del Potra u tri seta, 6:3, 7:6 (4), 6:3.

Detaljnije
Tenis

Đoković: Gladan sam uspjeha: Del Potro: Novak favorit

Najbolji srpski teniser Novak Ðoković, poslije pobjede nad Japancem Keijem Nišikorijem za finale na US Openu, izjavio je da ne vidi granice i da želi da bude još bolji na terenu.

Detaljnije
Tenis

Đoković bez problema do polufinala

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale US Opena, nakon što je u četvrtfinalu savladao Džona Milmana sa 3:0 u setovima. Rezultat po setovima je glasio 6:3, 6:4 i 6:4.

Detaljnije
Tenis

Federer ispao sa US Opena

Rodžer Federer poražen je u četvrtom kolu US Opena od 55. tenisera svijeta Džona Milmana iz Australije.

Detaljnije
Tenis

USO: Novak, Aleksandra, Viktor, Laslo i Filip danas na terenu

Drugog dana takmičenja na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku, u utorak će, između ostalih, mečeve prvog kola igrati i petoro srpskih tenisera.

Detaljnije
Tenis

"Zlatni masters" za Novaka Đokovića

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, ispisao je istoriju u Sinsinatiju, pošto je osvajanjem titule postao vlasnik svih devet Mastersa iz serije 1000.

Detaljnije
Tenis

Nadal odbrusio novinaru na pitanje o Đokoviću

U Novaka Đokovića i dalje mnogi sumnjaju iako je prije mjesec osvojio Vimbldon, četvrti put u karijeri.

Detaljnije
Tenis

Bravo: Nole je šampion Vimbldona

Najbolji srpski teniser Novak Đoković je po četvrti put u karijeri postao šampion Otvorenog prvenstva Engleske!On je u finalu Vimbldona savladao Kevina Andersona iz Južne Afrike 6:2, 6:2, 7:6.

Detaljnije
Tenis

Nole: Za ovo se živi!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković vratio se tamo gdje mu je i mjesto, u finale najprestižnijeg turnira na svijetu, Vimbldona.

Detaljnije
Tenis

Mari prijateljski: Novak može da dobije Rodžera i Rafu

Britanski teniser Endi Mari koji ne igra ovogodišnji Vimbldon jer se još uvek oporavlja od operacije kuka smatra da je Novak Đoković mentalno i fizički spreman da napravi veliki rezultat na trećem grend slemu sezone.

Detaljnije
Tenis

Đoković ekspresno do četvrtfinala!

Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Vimbldona! Najbolji srpski teniser u meču 4. kola savladao je mladog Rusa Karena Hačanova sa 3:0. Po setovima 6:4, 6:2, 6:2.

Detaljnije
Tenis

Agasi: Novak? Rekao sam na početku – ovaj momak..

Andre Agasi, nekadašnji trener Novaka Đokovića, siguran je da njegov bivši pulen ima šansu da trijumfuje na ovogodišnjem Vimbldonu.