Ostalo

Ostalo

Srpskim vaterpolistima evropsko zlato

Vaterpolisti Srbije odbranili su titulu šampiona Evrope, pošto su u finalu u Barseloni savladali domaćina Španiju poslije boljeg izvođenja peteraca

Detaljnije
Ostalo

EP u vaterpolu: Nova pobjeda Srbije

Vaterpolisti Srbije savladali su Slovačku, u trećem kolu grupe D Evropskog prvenstva u Barseloni.

Detaljnije
Ostalo

Počinje EP: “Delfini” mjerkaju zlato

Vaterpolisti Srbije večeras protiv Rumunije (20.30 časova) počinju lov na novo evropsko zlato.

Detaljnije
Ostalo

Srbija osvojila zlatnu medalju u vaterpolu

Srbija osvojila zlatnu medalju u vaterpolu na Mediteranskim igrama u španskoj Taragoni! Priprema za Evropsko prvenstvo koje počinje za 14 dana.

Detaljnije
Ostalo

Srbija bez Prlainovića juri zlato na Mediteranskim igrama u Taragoni

Olimpijski i evropski šampioni na MI nalaze se u grupi sa Crnom Gorom, Francuskom i Portugalijom, dok su u drugoj Grčka, Italija, Španija i Turska.

Detaljnije
Ostalo

Džudista Nikola Moravac već prestao da broji medalje

Da se trud i rad uvijek isplate pokazuje nam primjer mladog i uspješnog džudiste, Nikole Moravca, koji je na nedavnom Balkanskom šampionatu u Bihaću bogatoj kolekciji pridodao još jednu medalju, onu bronzanog sjaja.

Detaljnije
Ostalo

Džudo kamp u Banjaluci opravdao očekivanja

Sedmi međunarodni seminar i džudo kamp "Dani džudo sporta Banjaluka 2018" u organizaciji DŽK Zvijezda opravdao je očekivanja organizatora i učesnika.

Detaljnije
Ostalo

Jelena Gajić odbranila titulu prvaka BiH

Najbolja prnjavorska atletičarka Jelena Gajić odbranila je titulu seniorskog prvaka Bosne i Hercegovine, osvojivši prvo mjesto u trci na 800 metara na seniorskom prvenstvu BiH.

Detaljnije
Ostalo

U Banjaluci otvoreno ljetno prvenstvo Srpske u plivanju

U Banjaluci je danas otvoreno ljetno prvenstvo Republike Srpske u plivanju, na kojem učestvuje 220 takmičara svih uzrasnih kategorija.

Detaljnije
Ostalo

Prnjavorčanin nastavio žetvu medalja

Član Džudo kluba Banjaluka, Nikola Moravac, osvojio je bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za kadete u Bihaću.

Detaljnije
Ostalo

"Banjaluka Open 2018": Oboreno šest rekorda BiH

Na 11. Međunarodnom plivačkom mitingu "Banjaluka Open 2018", u organizaciji Plivačkog kluba "Olimp" iz Banjaluke, oboreno je šest rekorda Bosne i Hercegovine.

Detaljnije
Ostalo

Biciklistička trka “Beograd-Banjaluka” prolazi kroz Prnjavor

Tradicionalna dvanaesta međunarodna biciklistička trka “Beograd-Banjaluka” od svog početka nalazi se u kalendaru Svjetske biciklističke unije UCI i predstavlja jednu od najvećih sportskih manifestacija u regionu, saopšteno je iz kompanije “M:tel” koja je prepoznala značaj ovog takmičenja.

Detaljnije
Ostalo

Gajićeva najbolja u Splitu

Najbolja prnjavorska atletičarka Jelena Gajić osvojila je prvo mjesto u trci na 800 metara na atletskom mitingu u Splitu.

Detaljnije
Ostalo

Tekvondo klub "Prnjavor" ekipni prvak Republike Srpske

Na takmičenju, koje se održalo proteklog vikenda, u Šekovićima, Tekvondo klub Prnjavor je po treći put uzastopno postao seniorski ekipni prvak Republike Srpske u borbama.